Půjčky bez registru ihned

Půjčky bez registru jsou půjčky, kde záznam v registru nemusí znamenat zamítnutí půjčky. Záznam nemusí hned znamenat že je žadatel nesolidní.

Půjčky bez registru

Dnes v ČR působí několik registrů dlužníků a využívají je prakticky všechny největší úvěrové společnosti. Registry fungují na principu sdílení informací o problémových klientech, takže pokud máte u jedné společnosti problém, je velice pravděpodobné, že vám nepůjčí ani jiné společnosti. V tomto případě Vám nezbyde nic jiného, než se poohlédnout o někom, kdo nabízí půjčky bez registru. Tento druh půjčky obvykle nepožaduje ani potvrzení o výši příjmů a tak je možné ho vyřídit prakticky ihned. Peníze dostanete poměrně rychle poté, co se rozhodnete zažádat o půjčku a podepíšete smlouvu. Tato půjčka nabízí i výhodu v tom, že je snadno dosažitelná.

Výhody půjčky bez registru

Další výhodou půjčky bez registru je jistá dávka anonymity, protože jsou lidé, kteří se neradi nechávají kontrolovat a dbají na svoje soukromí. Nevýhodou je opět malinko vyšší úrok.

U Půjčky bez registru je také velice důležité dbát na podepisovanou smlouvu, na úrok, na případné penále a další body, které vám mohou způsobit nečekané problémy. Platí, pravidlo "dvakrát měř, jednou řež", smlouvu si tedy důkladně před podpisem přečtěte!

Publikováno 29. 1. 2014
www.oPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Informační a inzertní web o půjčkách. Nejsme poskytovatelé ani zprostředkovatelé půjček.
Upozornění: informace na tomto webu mohou být neaktuální.