Půjčka na cokoliv

Potřebujete peníze na neočekávaný výdaj? Chcete takovou situaci vyřešit rychle? Možným řešením může být půjčka bez účelu, na cokoliv. Takovou půjčku vyřídíte jak u bankovních, tak i nebankovních finančních institucí.

Vyřízení je možné on-line, pomocí formuláře a potvrzením přes mobilní telefon. Odpadá tak běhání na pobočku a složité vyřizování. Po schválení půjčky jsou peníze odeslány na běžný účet. Poté už je možné čerpat finanční prostředky libovolně, bez nutnosti dokládat institucím účel půjčky.

Jak probíhá vyřízení půjčky na cokoliv

Pro vyřízení půjčky je třeba splnit několik náležitostí. Dokladování bude určitě složitější v bankách, než u nebankovních institucí. Obecně však platí tyto podmínky:

  • věk žadatele musí být starší 18 let
  • žadatel se musí prokázat dokladem totožnosti s fotkou
  • žadatel musí vyplnit kompletně registrační formulář
  • žadatel musí doložit své příjmy za poslední 3 měsíce a více
  • žadatel musí mít vlastní bankovní účet a mobilní telefon

Prostředky z neúčelové půjčky se dají použít na rozmanité potřeby a od toho se také odvíjí jejich výše. Ty se řádově mohou pohybovat od 10 000 až třeba po 250 000 a výše. Je nutné ovšem upozornit na to, že k půjčeným penězům musí žadatel přičíst také úroky a další poplatky, takže je na zvážení každého, kolik si ze své pozice může půjčit. Taková půjčka může být závazek na dlouhou dobu, třeba i desetiletí.

Bezúčelová SMS půjčka

Oblíbená je také SMS půjčka. Ta je rovněž pokládaná za půjčku na cokoliv a dá se vyřídit on line, díky internetu a mobilnímu telefonu. Plusem je rychlé vyřízení do 10 minut, mínusem jsou menší částky a vyšší úroky. U SMS půjček je z velké části období splatnosti do 30 dnů. Tato doba se dá díky žádosti prodloužit, ovšem za poplatek dle ceníku úvěrové společnosti.

Publikováno 29. 4. 2017
www.oPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Informační a inzertní web o půjčkách. Nejsme poskytovatelé ani zprostředkovatelé půjček.
Upozornění: informace na tomto webu mohou být neaktuální.