Půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou často vnímány jako půjčky pro lidi s problematickým příjmem, či dřívějším prohřeškem ve splácení minulé půjčky od nebankovních společností, avšak pravda je jiná a každý z Vás se může klidně dostat do situace, kdy bude tento úvěr potřebovat.

Tato půjčka se často spojuje s bankovní půjčkou, či půjčou bez registru, ale nemusí to být tak docela pravda. Některé banky také nabízejí do určité částky možnost vypůjčit si bez potvrzení o příjmu, rovněž některé nebankovní společnosti nabízí půjčku bez potvrzení o příjmu s tím, že si Vás zkontrolují v registru a brověří Vaši bonitu.

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení o přijmu mají jednu hlavní výhodu a tou je rychlost! Většinou není totiž třeba žádné potvrzení od zaměstnavatele, jehož vyřízení může zabrat i několik dní. Vaše žádost o půjčku tak může být posouzena velice rychle a je možné dostat peníze třeba ještě tentýž den.

Nevýhody

Nevýhodou často bývá vyšší úrok, jímž se společnosti chrání před případnou nesolidností žadatele. Avšak není to pravidlem, jsou společnosti, nebo i akce, kde je úrok na minimální hranici i s půjčkou bez potvrzení o příjmu.

Publikováno 29. 4. 2014
www.oPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Informační a inzertní web o půjčkách. Nejsme poskytovatelé ani zprostředkovatelé půjček.
Upozornění: informace na tomto webu mohou být neaktuální.